Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно предупреждения и противодействия дискриминации)

Заключение к проекту закона Украины от 27.03.2014 № 4581
Дата рассмотрения: 08.04.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до законодавчих актів України (щодо запобігання і протидії дискримінації)" (реєстрац. N 4581 від 27.03.2014 року)

У законопроекті пропонується внести відповідні зміни та доповнення до Законів України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні", "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", Цивільного процесуального кодексу України з метою, як зазначається у Пояснювальній записці, врахування міжнародних стандартів та рекомендацій у сфері захисту прав та свобод людини і громадянина, а також зауважень висловлених міжнародними експертами до базового Закону про дискримінацію. Окрім того, як зазначається у супровідних документах, необхідність прийняття поданого законопроекту обумовлена виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

Головне науково-експертне управління вважає за доцільне висловити щодо змісту законопроекту такі зауваження і пропозиції.

Опрос