Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О гражданстве Украины" относительно упрощения порядка принятия в гражданство Украины

Заключение к проекту закона Украины от 26.03.2014 № 4569
Дата рассмотрения: 04.06.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на своєму засіданні 04 червня 2014 року розглянув проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо спрощення порядку прийняття до громадянства України, реєстр. N 4569 від 26.03.2014 р., поданий народними депутатами України Полочаніновим В. Г., Геращенко І. Г. та Тарасюком Б. І.

Законопроект подано у порядку законодавчої ініціативи відповідно до частини першої статті 93 Конституції України, статті 89 Регламенту Верховної Ради України.

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України "Про громадянство України" і передбачається не поширювати загальні умови прийняття до громадянства України на громадян Російської Федерації, які на знак протесту проти протиправної окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь виходять з громадянства Російської Федерації. Зокрема на таких осіб не поширюватиметься вимога щодо проживання на території України протягом визначеного чинним законодавством часу, отримання дозволу на еміграцію та не вимагатиметься знання державної мови. При цьому така особа бере на себе зобов'язання протягом двох років після набуття громадянства опанувати державну мову в обсязі, достатньому для її розуміння та спілкування.

Опрос