Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О гражданстве Украины" относительно упрощения порядка принятия в гражданство Украины

Заключение к проекту закона Украины от 26.03.2014 № 4569
Дата рассмотрения: 03.06.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо спрощення порядку прийняття до громадянства України) (реєстр. N 4569 від 26.03.2014 р.)

У законопроекті пропонується внести зміни до Закону України "Про громадянство України" (далі - Закон) щодо спрощення порядку прийняття до громадянства України громадян Російської Федерації. Зокрема такий порядок прийняття до громадянства України пропонується передбачити для громадян Російської Федерації, які не визнають протиправної окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь та які виходять з громадянства Російської Федерації. Проектом пропонується передбачити, що на таких осіб не поширюються вимоги пунктів 3 - 5 частини другої статті 9 Закону. Крім цього, у проекті пропонується доповнити п. 5 ч. 2 ст. 9 Закону положенням, що рівень володіння державною мовою визначається за допомогою автоматизованого тесту, який розробляється Національною Академією наук України та затверджується Кабінетом Міністрів України.

За результатами аналізу поданого законопроекту Головне управління вважає за необхідне висловити наступні зауваження та пропозиції:

Опрос