Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении решения Президента Украины о допуске подразделений вооруженных сил других государств на территорию Украины в 2014 году для участия во многонациональных учениях

Заключение к проекту закона Украины от 26.03.2014 № 4561
Дата рассмотрения: 27.03.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на своєму засіданні 27 березня 2014 року розглянув проект Закону "Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2014 році для участі у багатонаціональних навчаннях" (реєстр. N 4561), поданий виконуючим обов'язки Президента України В. Турчиновим.

Схвалення Верховною Радою України рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України передбачене пунктом 23 статті 85 Конституції України та статтею 8 Закону України "Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України".

Метою прийняття зазначеного законопроекту є врегулювання питання щодо допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2014 році для участі у багатонаціональних навчаннях, визначення їх загальної чисельності, типів і кількості озброєнь, військової техніки, строків перебування та місць дислокації на період проведення навчань.

Фінансові витрати, пов'язані з підготовкою та проведенням багатонаціональних навчань на території України у 2014 році, передбачається здійснити у межах виділених на 2014 рік Міністерству оборони України асигнувань за бюджетною програмою 2101020 "Забезпечення діяльності Збройних Сил України та підготовка військ" (планується використати 15810,8 тис. гривень).

Опрос