Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обеспечения надлежащей организации и проведения выборов народных депутатов Украины

Заключение к проекту закона Украины от 20.08.2014 № 4531а
Дата рассмотрения: 02.09.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України Турчинова О. В. Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування 2 вересня 2014 року на своєму засіданні (протокол засідання N 40) розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належної організації та проведення виборів народних депутатів України (реєстр. N 4531а від 20.08.2014 р.), поданий народним депутатом України Жванією Д. В.

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України "Про вибори народних депутатів України", спрямовані на уточнення та деталізацію приписів чинного Закону, корегування строків перебігу виборчого процесу, скорочення бюджетних витрат на проведення виборів, а також забезпечення заходів безпеки членам виборчих комісій під час здійснення ними повноважень, охорони виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації. Запропоновані також зміни до Закону України "Про здійснення державних закупівель", якими пропонується передбачити, що його дія не поширюється на послуги з підтримки, обслуговування та модифікації Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори" або її складових підсистем. Змінами до Закону України "Про Державний реєстр виборців" пропонується узгодити строки, у які виборець може тимчасово змінити місце голосування на виборах народних депутатів України.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України підтримало необхідність удосконалення виборчого законодавства та висловило окремі зауваження до законопроекту у своєму висновку від 26 серпня 2014 року. При цьому Головне управління вважає, що за результатами розгляду законопроекту у першому читанні він може бути прийнятий за основу з врахуванням висловлених зауважень.

Опрос