Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" (относительно усовершенствования института общественных слушаний)

Заключение к проекту закона Украины от 14.03.2014 № 4448
Дата рассмотрения: 15.05.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо вдосконалення інституту громадських слухань)" (реєстр. N 4448 від 14.03.2013)

Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики на своєму засіданні 14 травня 2014 року розглянуто проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо вдосконалення інституту громадських слухань)" (реєстрац. N 4448 від 14.03.2014 року), внесеного народним депутатом А. О. Табаловим.

Законопроект спрямований на зменшення напруги в суспільстві щодо зведення окремих об'єктів містобудування, повернення до практики проведення громадських слухань, яка існувала до 2011 року.

Законопроектом пропонується доповнити статтю 1 ("Визначення термінів") Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" новим терміном "громадське обговорення", але цей термін ніде по тексту Закону не застосовується. Схеми планування території на регіональному рівні віднесені законопроектом до проектів містобудівної документації на місцевому рівні, що суперечить положенням чинного Закону. В той же час, ці зауваження можуть бути враховані при підготовці законопроекту до розгляду у другому читанні.

Опрос