Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно удостоверения действительности подписи на документах и верности копий документов

Заключение к проекту закона Украины от 12.03.2014 № 4405
Дата рассмотрения: 17.04.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики розглянув на своєму засіданні 17 квітня 2014 року (протокол N 22) проекти Законів України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них та справжності підпису на документах" (реєстр. N 4582 від 27 березня 2014 року), поданий Кабінетом Міністрів України, та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засвідчення справжності підпису на документах та вірності копій документів" (реєстр. N 4405 від 12 березня 2014 року), поданий народними депутатами України Тігіпком С. Л. та Фабрикант С. С.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроектів запропоновані зміни спрямовані на вдосконалення вимог чинного законодавства з нотаріату щодо скорочення переліку нотаріальних дій, мінімізації витрат споживачів нотаріальних послуг та доступу до таких послуг усіх верств населення.

Опрос