Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно особенностей трансляции (ретрансляции) рекламы, которая содержится в программах и передачах иностранных телерадиоорганизаций)

Заключение к проекту закона Украины от 25.07.2014 № 4379а
Дата рассмотрения: 14.08.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України О. Турчинова від 28 липня 2014 року Комітет з питань свободи слова та інформації на своєму засіданні 14 серпня 2014 року (протокол N 34) розглянув законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій)" (реєстр. N 4379а від 25.07.2014 р.), внесений народними депутатами України Кондратюк О. К., Томенком М. В., Баграєвим М. Г., Княжицьким М. Л.

Законопроектом пропонується внести зміни до законів України "Про рекламу", "Про телебачення і радіомовлення" в частині особливостей розміщення реклами у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій.

За задумом авторів законопроект має на меті створити належні умови для функціонування українських телекомпаній, усунення негативних чинників, які стримують розвиток вітчизняної телеіндустрії.

Присутні на засіданні члени Комітету одностайно погодилися з доцільністю законопроекту та переконані, що запропонований у законопроекті підхід відповідає національним інтересам - розроблений задля розвитку української телеіндустрії та ширшого розповсюдження програм і передач вітчизняного виробництва. Водночас члени Комітету погодились з низкою зауважень до законопроекту висловлених Головним науково-експертним управлінням Апарату Верховної Ради України та вважають, що окреслені недоліки можуть бути усунуті під час підготовки законодавчої ініціативи до другого читання.

Опрос