Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 197 Налогового кодекса Украины (относительно содействия развитию производства изделий медицинского назначения)

Заключение к проекту закона Украины от 24.07.2014 № 4366а
Дата рассмотрения: 06.08.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України"

У законопроекті пропонується статтю 197 Податкового кодексу України доповнити новим пунктом 197.23, згідно з яким звільняються від оподаткування податком на додану вартість "операції із ввезення на митну територію України стерилізаторів медичних, хірургічних або лабораторних, а також обладнання для обробки гуми чи пластмаси або для виробництва медичних виробів з цих матеріалів (цілісні об'єкти, технологічні лінії, заводи для виробництва одноразових медичних виробів, стерильних або нестерильних кімнат, включаючи окремі складові частини та обладнання, призначене для будівництва (складання) зазначених об'єктів)".

Головне управління щодо пропозицій проекту вважає доцільним зауважити наступне.

1. З метою уникнення неоднозначного трактування законодавчої норми при її практичному застосуванні, доцільно було б навести перелік кодів та описів за УКТЗЕД товарів, які мають бути охоплені дією цієї законодавчої норми. Крім того, перелік та обсяги ввезення таких товарів має визначатися Кабінетом Міністрів України.

Потребує додаткового уточнення пропозиція щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України "цілісних об'єктів", "заводів для виробництва одноразових медичних виробів, стерильних або нестерильних кімнат". Можливо, відповідні податкові пільги мають поширюватися на операції із ввезення на митну територію України устаткування, обладнання та комплектуючих для будівництва вищезазначених об'єктів.

Опрос