Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О временных мерах на период проведения антитеррористической операции

Заключение к проекту закона Украины от 21.07.2014 № 4313а
Дата рассмотрения: 08.08.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (реєстр. N 4313а, від 21.07.2014 р.), внесений народним депутатом України А. В. Кужель

У проекті, як зазначено у Пояснювальній записці до нього, пропонується запровадити ряд "тимчасових заходів для забезпечення підтримки суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції (у подальшому - АТО) та осіб, які проживають на зоні проведення антитерористичної операції або переселилися з неї під час її проведення". Його прийняття, на думку суб'єкта права законодавчої ініціативи, допоможе не допустити значного погіршення соціально-економічного становища зазначених осіб, зупинити явища суцільної кризи у господарському секторі та сприятиме стабілізації загальної ситуації у регіонах проведення АТО.

Розглянувши проект, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні зауваження та пропозиції.

1. На нашу думку, у назві проекту слід більш чітко визначити сферу заходів, які запроваджуються у ньому, оскільки із запропонованої її редакції незрозуміло, кого саме торкаються зазначені заходи і на що вони спрямовані. Наприклад, уточнити, що вони стосуються встановлення мораторію на нарахування санкцій на заборгованість за кредитними зобов'язаннями та підтримці суб'єктів господарювання. Крім цього, щодо суб'єктів господарювання варто також уточнити, що дія Закону поширюватиметься на них, якщо вони на території АТО здійснюють переважну частину своєї діяльності, з визначенням порядку підтвердження цього.

Опрос