Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обязательного страхования гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств (относительно усиления гарантий выплат пострадавшим)

Заключение к проекту закона Украины от 16.07.2014 № 4289а
Дата рассмотрения: 18.07.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (щодо посилення гарантій виплат потерпілим)" (реєстр. N 4289а від 16.07.2014 р.), внесений народними депутатами України А. П. Пінчуком, В. І. Меріковим, О. Й. Єдиним та С. В. Мартиняком

У проекті пропонується внести зміни до законів України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", які, як зазначено у Пояснювальній записці до нього, спрямовані на спрощення механізму отримання потерпілими у дорожньо-транспортних пригодах відшкодування шкоди. Крім цього, прийняття проекту "підвищить рівень захисту прав потерпілих та довіру до згаданого виду обов'язкового страхування".

Розглянувши проект, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо нього такі зауваження.

Опрос