Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 122 Земельного кодекса Украины относительно уточнения полномочий центрального органа исполнительной власти, реализующего государственную политику в сфере земельных отношений

Заключение к проекту закона Украины от 26.02.2014 № 4286
Дата рассмотрения: 25.03.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на своєму засіданні 25 березня 2014 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до статті 122 Земельного кодексу України щодо уточнення повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин" (реєстр. N 4286 від 26.02.2014), поданий народним депутатом України Калетніком Г. М., і відмічає наступне.

Діючими положеннями частини четвертої статті 122 Земельного кодексу України встановлено, що центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальні органи передають земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, крім випадків, визначених частиною восьмою цієї статті, у власність або у користування для всіх потреб.

Як вбачається із наведеної норми вона не містить чіткого розмежування таких повноважень між центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин та його територіальними органами, що створило правову невизначеність стосовно того до якого саме органу потрібно звертатись громадянам України для отримання у користування земельних ділянок.

Опрос