Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О применении амнистии в Украине" (относительно полной реабилитации политических узников)

Заключение к проекту закона Украины от 25.02.2014 № 4271
Дата рассмотрения: 26.02.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народними депутатами України Ляшком О. В., Лабунською А. В., Кінахом А. К. та іншими проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про застосування амністії в Україні" щодо повної реабілітації політичних в'язнів" (реєстр. N 4271).

Зазначеним законопроектом пропонується внести відповідні зміни до Закону України "Про застосування амністії в Україні" з метою запровадження так званої індивідуальної амністії, тобто амністії, яка має суто персональний характер, для усунення негативних наслідків кримінального переслідування відносно осіб виключно з політичних мотивів.

Крім того, в законопроекті наведений список із 28 осіб, яких пропонується звільнити негайно, застосувавши до них повну індивідуальну амністію.

Проаналізувавши законопроект, члени Комітету зазначили на необхідність внесення відповідних змін до статті 86 КК України в частині запровадження індивідуальної амністії.

Опрос