Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно усовершенствования отдельных положений социальной политики)

Заключение к проекту закона Украины от 09.07.2014 № 4269а
Дата рассмотрения: 23.07.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 16 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" та доручення Голови Верховної Ради України Турчинова О. В. 23 липня поточного року в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці розглянуто проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень соціальної політики) (реєстр. N 4269а), внесений Кабінетом Міністрів України

Законопроектом пропонується внести зміни до до статей 83 та 182-1 Кодексу законів про працю України та статей 4, 5 і 19 Закону України "Про відпустки", якими передбачається встановлення щорічної додаткової оплачуваної відпустки тривалістю 10 календарних днів для догляду за інвалідом з дитинства І групи підгрупи А та відпустки без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною-інвалідом підгрупи А, якій виповнилося шість та більше років, вісімнадцятирічного віку.

Опрос