Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 36 Закона Украины "Об общеобязательном государственном пенсионном страховании" (относительно назначения пенсии в связи с потерей кормильца членам семей погибшего)

Заключение к проекту закона Украины от 07.07.2014 № 4260а
Дата рассмотрения: 23.07.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів проект Закону України про внесення зміни до статті 36 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (реєстр. N 4260а від 07.07.2014р.), поданий народними депутатами України Сенченком А. В., Котеляк Л. Л., розглянув на своєму засіданні 23 липня 2014 року.

Законопроектом пропонується розширити коло суб'єктів права на пенсію у зв'язку з втратою годувальника в солідарній системі, яким така пенсія призначається незалежно від тривалості страхового стажу померлого. До таких осіб пропонується віднести також непрацездатних членів сім'ї годувальника, який помер (загинув) у зв'язку з виконанням державних чи громадських обов'язків, з виконанням дій по рятуванню життя інших осіб, охороні державної, комунальної та приватної власності, охороні громадського порядку, участю в масових акціях громадського протесту, за умови, якщо особою не вчинено кримінальних правопорушень.

Опрос