Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об охране окружающей природной среды" (относительно расширения прав Верховной Рады Автономной Республики Крым и местных советов в части использования средств фондов охраны окружающей природной среды)

Заключение к проекту закона Украины от 03.07.2014 № 4241а
Дата рассмотрения: 16.09.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На розгляд Верховної Ради України у першому читанні вноситься проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища України" (щодо розширення прав Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад у частині використання коштів фондів охорони навколишнього природного середовища)" (реєстр. N 4241а від 03.07.2014 р.), поданий народним депутатом України Д. Шпеновим.

Метою законопроекту визначено розширення права територіальних громад та забезпечення ефективного використання коштів екологічного податку.

У проекті пропонується доповнити статтю 47 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" двома новими частинами, розширивши напрями використання коштів фондів охорони навколишнього природного середовища. Зокрема, передбачається, що обласні ради, Верховна Рада Автономної Республіки Крим та міські ради Києва і Севастополя набудуть права приймати рішення про затвердження додаткових (без конкретного визначення) заходів, на фінансування яких можуть виділятись кошти цих фондів, у тому числі відмінні від тих, які входять до Переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.96 N 1147, з наступними змінами.

Опрос