Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно снятия регуляторных барьеров для развития государственно-частного партнерства в Украине и стимулирования инвестиций)

Заключение к проекту закона Украины от 03.07.2014 № 4237а
Дата рассмотрения: 02.09.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової та інвестиційної політики на засіданні 02 вересня 2014 року розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зняття регуляторних бар'єрів для розвитку державно-приватного партнерства в Україні та стимулювання інвестицій (реєстр. N 4237а від 03.07.2014 р.), поданий народними депутатами України Ковалем О. І., Кужель О. В., Дерев'янком Ю. Б.

Метою зазначеного законопроекту є зняття регуляторних бар'єрів для розвитку державно-приватного партнерства (ДПП) та стимулювання інших механізмів залучення інвестиційних капіталовкладень в Україні, створення більш ефективних механізмів для співробітництва між державою і територіальними громадами (державними партнерами), та приватними партнерами в рамках ДПП, покращення інвестиційних умов та гарантій для приватних інвесторів шляхом внесення змін до відповідних законів України та усуненні невідповідностей, які дані закони містять.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 28.08.2014 року висловлює низку зауважень до запропонованого законопроекту та вважає, що за результатами розгляду в першому читанні він може бути прийнятий за основу (додається).

Опрос