Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О ценах и ценообразовании" относительно декларирования изменения цены и регистрации цены

Заключение к проекту закона Украины от 02.07.2014 № 4221а
Дата рассмотрения: 19.09.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про ціни і ціноутворення" щодо декларування зміни ціни та реєстрації ціни" (реєстр. N 4221а від 02.07.2014 р.)

У законопроекті шляхом внесення змін до Закону України "Про ціни і ціноутворення" пропонується виключити "запровадження процедури декларування зміни ціни та/або реєстрації ціни" з переліку методів державного регулювання цін та включити його до методів державного спостереження у сфері ціноутворення.

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, є зменшення перешкод для розвитку підприємницької діяльності.

Головне управління вважає необґрунтованою пропозицію щодо перекваліфікації "процедури декларування зміни ціни та/або реєстрації ціни" з методу державного регулювання цін на метод державного спостереження у сфері ціноутворення, а відтак не підтримує її прийняття з огляду на таке.

Опрос