Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины (относительно специальных средств индивидуальной защиты)

Заключение к проекту закона Украины от 01.07.2014 № 4200а
Дата рассмотрения: 01.07.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо спеціальних засобів індивідуального захисту)"

У законопроекті пропонується частину першу статті 282 Митного кодексу України доповнити пунктом 20, згідно з яким у випадках, встановлених цим Кодексом та іншими законами з питань оподаткування, при ввезенні на митну територію України або вивезенні за її межі від оподаткування митом звільняються спеціальні засоби індивідуального захисту, що ввозяться на митну територію України під час проведення антитерористичної операції.

Як зазначається у Пояснювальній записці до проекту, метою запропонованих змін до Митного кодексу України є здешевлення ввезення спеціальних засобів індивідуального захисту на митну територію України під час проведення антитерористичної операції шляхом звільнення їх від оподаткування митом.

Головне управління вважає достатньо обгрунтованими аргументи, наведені у Пояснювальній записці до законопроекту, та в цілому підтримує його прийняття. У той же час вважаємо доцільним звернути увагу на таке.

Звертаємо увагу, що антитерористична операція, про яку йдеться у Пояснювальній записці до законопроекту, має тимчасовий характер, тож вбачається доцільним включення запропонованої норми основного тексту проекту до Розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України.

Опрос