Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно специальных средств индивидуальной защиты)

Заключение к проекту закона Украины от 01.07.2014 № 4199а
Дата рассмотрения: 01.07.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо спеціальних засобів індивідуального захисту)"

У законопроекті пропонується доповнити ст. 197 Податкового кодексу України доповнити новим пунктом 197.23, згідно з яким звільняються від оподаткування операції із ввезення на митну територію України спеціальні засоби індивідуального захисту під час проведення антитерористичної операції.

Законопроект, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, дозволить здешевити ввезення на митну територію України спеціальних засобів індивідуального захисту під час проведення антитерористичної операції та, відповідно, зберегти життя і здоров'я більшої кількості бійців Збройних Сил України, підрозділів Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України через їхнє забезпечення високоякісними сучасними засобами захисту.

Головне управління вважає достатньо обгрунтованими аргументи, наведені у Пояснювальній записці до законопроекту, та в цілому підтримує його прийняття. У той же час вважаємо доцільним звернути увагу на таке.

Звертаємо увагу, що антитерористична операція, про яку йдеться у Пояснювальній записці до законопроекту, має тимчасовий характер, тож вбачається доцільним включення запропонованої норми основного тексту проекту до Розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України.

Опрос