Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" относительно принятия в эксплуатацию объектов строительства, построенных без разрешения на выполнение строительных работ

Заключение к проекту закона Украины от 23.06.2014 № 4156а
Дата рассмотрения: 26.06.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт" (реєстр. N 4156а від 23.06.2014 р.)

У проекті пропонується уточнити законодавчі положення з питань прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих до 12 березня 2011 р. без дозволу на виконання будівельних робіт (індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди тощо). Зокрема, пропонується такі об'єкти будівництва приймати в експлуатацію без дозволу за результатами технічного обстеження та без застосування до осіб, що подали документи про прийняття в експлуатацію зазначених об'єктів, штрафних санкцій. За проектом спрощений порядок прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих до 12.03.2011 р., має діяти до 31 грудня 2015 року.

Головне управління погоджується з тим, що прийняття законопроекту дозволить удосконалити механізм прийняття в експлуатацію збудованих без дозволу відповідних будівель та забезпечить можливість реалізації права власності на побудовані без дозволу об'єкти.

Узагальнюючий висновок: за результатами розгляду у першому читанні проект може бути прийнятий за основу.

Опрос