Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О центральных органах исполнительной власти" относительно приведения его в соответствие с Конституцией Украины

Заключение к проекту закона Украины от 17.02.2014 № 4148
Дата рассмотрения: 26.02.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування за дорученням Голови Верховної Ради України розглянув на своєму засіданні 26 лютого 2014 року проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" щодо приведення його у відповідність з Конституцією України (реєстр. N 4148 від 17.02.2014, доопрацьований), поданий народними депутатами України І. Богословською, Д. Жванією, Р. Стаднійчуком, В. Мельниченком, М. Княжицьким, В. Немілостівим.

За визначенням суб'єктів права законодавчої ініціативи, законопроект розроблений у зв'язку із зміною базових конституційних норм щодо формування та діяльності центральних органів виконавчої влади та з огляду на положення частини другої статті 120 Конституції України, згідно з якими організація, повноваження і порядок діяльності Кабінету Міністрів України, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади визначаються Конституцією і законами України.

Прийняття законопроекту дозволить забезпечити відповідність закону, що врегульовує комплекс питань, пов'язаних із правовим статусом центральних органів виконавчої влади положенням Конституції України. Це, зокрема, стосується окремих аспектів створення їх територіальних органів, уточнення переліку актів законодавства, якими вони керуються, вирішення питань призначення керівників тощо.

Опрос