Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Кабинете Министров Украины

Заключение к проекту закона Украины от 17.02.2014 № 4146
Дата рассмотрения: 26.02.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування за дорученням Голови Верховної Ради України розглянув на своєму засіданні 26 лютого 2014 року проект Закону України про Кабінет Міністрів України (реєстр. N 4146 від 17.02.2014, доопрацьований), поданий народними депутатами України І. Богословською, Д. Жванією, Р. Стаднійчуком, В. Мельниченком, М. Княжицьким, В. Немілостівим.

За визначенням суб'єктів права законодавчої ініціативи, законопроект розроблений у зв'язку із зміною базових конституційних норм щодо формування та діяльності Кабінету Міністрів України та з огляду на положення частини другої статті 120 Конституції України, згідно з якими організація, повноваження і порядок діяльності Кабінету Міністрів України, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади визначаються Конституцією і законами України. Прийняття Закону України "Про Кабінет Міністрів України" в новій редакції дозволить забезпечити його відповідність положенням Конституції України. При цьому у Перехідних та прикінцевих положеннях законопроекту пропонується визнати таким, що втратив чинність, Закон України від 7 жовтня 2010 року N 2591-VI "Про Кабінет Міністрів України" та доручається Кабінету Міністрів України здійснити низку заходів, пов'язаних із прийняттям нового закону

Заслухавши інформацію підкомітету з питань органів виконавчої влади та державної служби, з'ясувавши позицію народних депутатів України - членів Комітету, запрошених на засідання осіб та всебічно обговоривши питання, Комітет рекомендує Верховній Раді України відповідно до пункту 1 частини першої статті 114 Регламенту Верховної Ради України проект Закону України про Кабінет Міністрів України (реєстр. N 4146 від 17.02.2014, доопрацьований), поданий народними депутатами України І. Богословською, Д. Жванією, Р. Стаднійчуком, В. Мельниченком, М. Княжицьким, В. Немілостівим, за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу з дорученням Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування підготувати його до другого читання.

Опрос