Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно унификации терминологии в сфере централизованного водоснабжения и водоотвода)

Заключение к проекту закона Украины от 12.02.2014 № 4133
Дата рассмотрения: 06.03.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо уніфікації термінології у сфері централізованого водопостачання та водовідведення)" (реєстр. N 4133 від 12.02. 2014 р.)

У проекті пропонується внести зміни до частини третьої статті 14 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання", згідно з якими до об'єктів, що не підлягають приватизації, поряд із мережами, спорудами, устаткуванням централізованого питного водопостачання як особливо важливих об'єктів життєзабезпечення населених пунктів, пропонується включити також і "централізоване водовідведення". Пропонується також до сфери застосування державно-приватного партнерства віднести сферу "централізованого водопостачання та водовідведення", про що вносяться відповідні зміни до статті 4 Закону України "Про державно-приватне партнерство". Метою проекту, відповідно до Пояснювальної записки до нього, є вдосконалення законодавства у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.

Розглянувши законопроект, Головне управління зазначає наступне.

Опрос