Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 4 Закона Украины "О передаче объектов права государственной и коммунальной собственности" (относительно дошкольных учебных заведений)

Заключение к проекту закона Украины от 13.06.2014 № 4075а
Дата рассмотрения: 27.06.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 4 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (реєстр. N 4075а від 13.06.2014 р.), внесений Кабінетом Міністрів України

У проекті пропонується доповнити статтю 4 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" положеннями, які спрощують процедуру передачі нерухомого майна, яке перебуває у державній власності, у комунальну власність для розміщення дошкільних навчальних закладів. На думку суб'єкта права законодавчої ініціативи, його прийняття "сприятиме розвитку дошкільної освіти, соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до навчання у школі, що надасть батькам можливість реалізувати своє право на працю".

Розглянувши проект, пропонуємо у ньому уточнити, що у спрощеному порядку нерухоме майно може бути передано з державної до комунальної власності за умови, що воно буде повністю використано для розташування дошкільного навчального закладу, з тим, щоб виключити застосування згаданого порядку у випадках, коли частина нерухомого майна буде використана з цією метою, а частина для розташування інших закладів, установ та організацій. У зв'язку з цим пропонуємо у тексті проекту термін "нерухоме майно для розміщення дитячих дошкільних закладів" замінити на термін "нерухоме майно, призначене виключно для розміщення дитячих дошкільних закладів".

Узагальнюючий висновок: за результатами розгляду в першому читанні проект може бути прийнятий за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

Опрос