Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственной помощи пострадавшим в районе проведения антитеррористической операции

Заключение к проекту закона Украины от 13.06.2014 № 4073а
Дата рассмотрения: 19.06.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про державну допомогу постраждалим в районі проведення антитерористичної операції" (N 4073а від 13.06.2014 р.)

У Головному науково-експертному управлінні розглянуто поданий законопроект, який визначає порядок призначення та виплати державної допомоги постраждалим серед мирного населення в районні проведення антитерористичної операції, що розпочалася 13 квітня 2014 року у східних регіонах України, та членам сімей загиблих серед мирного населення в районі проведення антитерористичної операції. Проект закону пропонує аналогічні умови надання соціальної підтримки постраждалим серед мирного населення в районні проведення антитерористичної операції, що передбачались положеннями законопроекту "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали під час участі у мирних зібраннях" (реєстр. N 4017 від 25.01.2014 року, який 09.04.2014 року Верховною Радою України не прийнято), за винятком визначення подій та їх учасників.

Головне науково-експертне управління підтримує законодавчу ініціативу щодо необхідності встановлення соціального захисту громадянам, які постраждали в районі проведення антитерористичної операції. Разом з тим вважаємо за доцільне звернути увагу на таке.

Опрос