Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об общеобязательном государственном пенсионном страховании" (относительно изменения размера пособия на погребение пенсионера)

Заключение к проекту закона Украины от 28.01.2014 № 4045
Дата рассмотрения: 19.03.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо зміни розміру допомоги на поховання пенсіонера)" (N 4045 від 28.01.2014 р.)

У законопроекті пропонується встановити допомогу на поховання пенсіонера особам, які здійснили його поховання, в розмірі десяти мінімальних пенсій за віком на момент смерті. Розмір мінімальної пенсії за віком пропонується визначати відповідно до статті 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Чинна норма Закону передбачає, що у разі смерті пенсіонера особам, які здійснили його поховання, виплачується допомога на поховання пенсіонера в розмірі двомісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент смерті.

Головне управління, загалом підтримуючи ідею щодо підвищення обсягу допомоги на поховання пенсіонерів, стосовно змісту законопроекту вважає за доцільне звернути увагу на наступне.

Опрос