Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно регулирования сферы телекоммуникации

Заключение к проекту закона Украины от 27.01.2014 № 4028
Дата рассмотрения: 21.05.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо регулювання сфери телекомунікації" (реєстр. N 4028 від 27.01.2014 р.)

У проекті Закону пропонується внести зміни до законів України "Про телекомунікації" та "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян" з метою скасування ліцензування діяльності, пов'язаної із наданням послуг доступу до мережі Інтернет. Як зазначається у супровідних документах до законопроекту, він спрямований на дерегуляцію підприємницької діяльності в сфері надання телекомунікаційних послуг та поліпшення інвестиційного клімату в країні.

Головне науково-експертне управління, розглянувши поданий законопроект, висловлює щодо нього такі зауваження.

Пропозиція виключити пункт 5 частини сьомої статті 42 Закону України "Про телекомунікації", згідно з яким надання послуг доступу до мережі Інтернет підлягає ліцензуванню, є неактуальною, оскільки зазначений пункт був виключений із тексту цієї частини на підставі Закону України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України" від 28 січня 2014 р. N 732-VII. Зазначене зауваження стосується і пропозиції щодо внесення змін до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян", який також втратив чинність на підставі зазначеного вище Закону.

Опрос