Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно регулирования сферы телекоммуникации

Заключение к проекту закона Украины от 27.01.2014 № 4028
Дата рассмотрения: 21.05.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо регулювання сфери телекомунікації" (реєстр. N 4028 від 27.01.2014 р.)

У проекті Закону пропонується внести зміни до законів України "Про телекомунікації" та "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян" з метою скасування ліцензування діяльності, пов'язаної із наданням послуг доступу до мережі Інтернет. Як зазначається у супровідних документах до законопроекту, він спрямований на дерегуляцію підприємницької діяльності в сфері надання телекомунікаційних послуг та поліпшення інвестиційного клімату в країні.

Головне науково-експертне управління, розглянувши поданий законопроект, висловлює щодо нього такі зауваження.

Пропозиція виключити пункт 5 частини сьомої статті 42 Закону України "Про телекомунікації", згідно з яким надання послуг доступу до мережі Інтернет підлягає ліцензуванню, є неактуальною, оскільки зазначений пункт був виключений із тексту цієї частини на підставі Закону України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України" від 28 січня 2014 р. N 732-VII. Зазначене зауваження стосується і пропозиції щодо внесення змін до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян", який також втратив чинність на підставі зазначеного вище Закону.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос