Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О столице Украины - городе-герое Киеве" относительно усиления местного самоуправления в городе Киеве

Заключение к проекту закона Украины от 04.06.2014 № 4007а
Дата рассмотрения: 04.06.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування за дорученням Голови Верховної Ради України О. Турчинова на своєму засіданні 4 червня 2014 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо посилення місцевого самоврядування у місті Києві)" (реєстр. N 4007а), внесений народним депутатом України В. Карпунцовим.

Метою зазначеного законопроекту, за визначенням суб'єкта права законодавчої ініціативи, є посилення місцевого самоврядування у столиці України - місті Києві.

Автор проекту пропонує внести зміни до статей 10-1 та 11 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", відповідно до яких закріплюється на рівні законів України обов'язок Президента України призначати на посаду голови Київської міської державної адміністрації особи, обраної Київським міським головою; ліквідовуються районні у місті Києві державні адміністрації та формуються на їх основі представництва Київської міської державної адміністрації у районах міста Києва.

Опрос