Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О правовом статусе иностранцев и лиц без гражданства" относительно оснований для пребывания иностранцев и лиц без гражданства на территории Украины

Заключение к проекту закона Украины от 14.01.2014 № 3874
Дата рассмотрения: 05.02.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на своєму засіданні 05 лютого 2014 року розглянув проект закону України Про внесення змін до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" щодо підстав для перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, реєстр. N 3874 від 14.01.2014 р., поданий народним депутатом України Воропаєвим Ю. М.

Законопроект подано у порядку законодавчої ініціативи відповідно до частини першої статті 93 Конституції України, статті 89 Регламенту Верховної Ради України.

Метою законопроекту є вирішення питання щодо підстав довгострокового перебування на території України іноземців та осіб без громадянства, зокрема спортсменів, які набули професійного статусу, артистів та працівників мистецтва для роботи в Україні за фахом.

У відповідності з чинним законодавством України, отримання дозволу на тимчасове перебування в Україні іноземців, які здійснюють в Україні трудову діяльність, пов'язано з дозволом на застосування їх праці в Україні. В той же час статтею 42 Закону України "Про зайнятість населення" передбачено, що окремі види трудової діяльності іноземців, зокрема спортсменів, які набули професійного статусу, не потребують окремого дозволу на працевлаштування.

Опрос