Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно поддержки развития мелиорации и обеспечения электрической энергией тепличных хозяйств и предприятий, осуществляющих выращивание продукции на орошаемых землях)

Заключение к проекту закона Украины от 27.12.2013 № 3839
Дата рассмотрения: 20.03.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо підтримки розвитку меліорації та забезпечення електричною енергією тепличних господарств і підприємств, що здійснюють вирощування продукції на зрошуваних землях)" (реєстр. N 3839 від 27.12.2013 р)

У законопроекті шляхом внесення змін до законів України "Про електроенергетику" та "Про державну підтримку сільського господарства України" пропонується встановити, що роздрібна ціна на електричну енергію, що використовується сільськогосподарськими підприємствами для подачі води на зрошувані землі та водогосподарськими організаціями Державного агентства водних ресурсів України для подачі води сільськогосподарським підприємствам для потреб зрошення, а також тепличними господарствами встановлюється на рівні, що не перевищує роздрібний тариф для споживачів першого класу напруги.

Головне управління з приводу внесеної законодавчої пропозиції вважає за доцільне зазначити таке.

Питання щодо вартості електричної енергії для сільськогосподарських товаровиробників на сьогодні регулюється пп. 14.2.1 п. 14.2 ст. 14 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України", згідно з яким вартість електричної енергії, яка поставляється (продається) виробникам сільськогосподарської продукції, встановлюється на рівні, що не перевищує відповідний рівень вартості такого товару при його поставці (продажу) іншим особам або рівень вартості таких послуг (тарифів) для продукції, іншої, ніж сільськогосподарська. Прийняття законодавчої пропозиції без врахування цієї обставини матиме наслідком наявність у законодавстві одночасно двох норм, які по-різному регулюватимуть одне і те ж питання - вартості електроенергії для сільськогосподарських товаровиробників.

Опрос