Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об обращениях граждан" (относительно дополнительных механизмов реализации народовластия в Украине путем внедрения института народных инициатив)

Заключение к проекту закона Украины от 25.12.2013 № 3830
Дата рассмотрения: 02.07.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на своєму засіданні 2 липня 2014 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо додаткових механізмів реалізації народовладдя в Україні шляхом запровадження інституту народних ініціатив)", реєстр. N 3830 від 25.12.2013 р., внесений народним депутатом України Фаєрмарком С. О.

Законопроект розроблено з метою розширення можливостей українського суспільства в частині безпосереднього управління державними справами та впливу на суб'єктів владних повноважень щодо вирішення важливих питань, що постають в Україні.

При обговоренні даного питання члени Комітету погодились з автором законопроекту щодо доцільності розширення можливостей впливу громадянського суспільства на діяльність влади шляхом запровадження інституту народних ініціатив в Україні. Разом з тим, народні депутати України звернули увагу, що запропонований порядок реалізації такої пропозиції передбачає надто складний та тривалий за часом процес та викликає сумніви в дієвої реалізації розширення можливостей народовладдя.

Опрос