Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно усовершенствования механизма внесения сведений в Государственный земельный кадастр и пользования такими сведениями

Заключение к проекту закона Украины от 25.12.2013 № 3820
Дата рассмотрения: 02.07.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

В Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин розглянуто проект Закону України " Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізму внесення відомостей до державного земельного кадастру та користування такими відомостями" (реєстр. N 3820 від 25.12.2013 року), внесений народним депутатом України Д. С. Омельяновичем.

Даним законопроектом вносяться зміни до Законів України "Про Державний земельний кадастр", "Про землеустрій", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" і пропонується доповнити статтю 21 Закону України "Про Державний земельний кадастр" частиною 15-1, згідно якої заява про внесення відомостей до Державного земельного кадастру може подаватись у паперовій або електронній формах.

Крім того, з метою усунення можливих колізій при використанні відомостей про земельну ділянку, які містяться в Державному земельному кадастрі та у документах, що є підставою для виникнення речового права на земельну ділянку пропонується доповнити статтю 15 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" і встановити, що у разі розбіжностей між зазначеними документами та Державним земельним кадастром пріоритет мають відомості Державного земельного кадастру, за умови, якщо зазначена невідповідність є наслідком внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру про земельну ділянку або виправлення помилки у цьому кадастрі, здійсненої за заявою суб'єкта речового права на земельну ділянку.

Опрос