Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О повышении престижности шахтерского труда" относительно распространения действия Закона на работников метростроительной отрасли

Заключение к проекту закона Украины от 25.12.2013 № 3819
Дата рассмотрения: 09.04.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 09 квітня 2014 року розглянув проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо поширення дії Закону на працівників метро-будівельної галузі" (реєстр. N 3819 від 25.12.2013 р.), внесений народними депутатами України П. Симоненком та І. Спіріною.

У законопроекті пропонується поширити дію Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" на метробудівників.

Комітет з питань бюджету прийняв рішення, що законопроект має вплив на показники бюджету (збільшує видатки державного і місцевих бюджетів та зменшує надходження місцевих бюджетів).

Комітет з питань соціальної політики та праці прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України законопроект прийняти за основу.

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією не виявив корупціогенних факторів - проект акта відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

Опрос