Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О специальной экономической зоне "Рени" (относительно регулирования инвестиционной деятельности на территории СЭЗ "Рени")

Заключение к проекту закона Украины от 19.12.2013 № 3786
Дата рассмотрения: 03.06.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової та інвестиційної політики на засіданні 3 червня 2014 року розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про спеціальну економічну зону "Рені" (щодо регулювання інвестиційної діяльності на території СЕЗ "Рені") (реєстр. N 3786), поданий народними депутатами України Гриневецьким С. Р., Круком Ю. Б.

Метою зазначеного законопроекту є досягнення у найближчій перспективі рівня розвитку Ренійського морського порту, який забезпечував би його функціонування як повноправного елемента міжнародної транспортної системи, підвищення ефективності діяльності порту, більш повне використання геополітичного положення України, її участі у міжнародному розподілі праці у сфері портової діяльності, задоволення потреб економіки у транспортному сервісі.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 06.03.2014 року висловлює ряд критичних зауважень до згаданого законопроекту. Зокрема, стосовно недостатньої обґрунтованості пропозиції щодо збільшення термінів діяльності та розміру СЕЗ "Рені", неузгодженості окремих норм законопроекту з Податковим та Митним кодексами України, недостатнього економічного обґрунтування проекту (додається).

Опрос