Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об общей структуре и численности Министерства внутренних дел Украины"

Заключение к проекту закона Украины от 19.12.2013 № 3784
Дата рассмотрения: 05.03.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальну структуру і чисельність Міністерства внутрішніх справ України" (реєстр. N 3784 від 18.12.2013 р.), поданий народними депутатами України Кожем'якіним А. А., Паламарчуком М. П., Яремою В. Г., Москалем Г. Г.

Метою зазначеного законопроекту є затвердження загальної чисельності МВС (за винятком чисельності внутрішніх військ МВС України) у кількості 190500 осіб. Чисельність працівників внутрішніх військ пропонується затвердити у кількості 23000 осіб, у тому числі 22000 військовослужбовців.

Це спричинено необхідністю приведення кількості міліціонерів до міжнародних стандартів.

Оскільки на сьогодні розпочато роботу з підготовки нової редакції законопроекту про органи громадського правопорядку України, Комітетом ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді України зняти з розгляду проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальну структуру і чисельність Міністерства внутрішніх справ України" як такий, що втратив свою актуальність.

Опрос