Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О милиции" (относительно передачи внутренних войск МВД Министерству обороны Украины)

Заключение к проекту закона Украины от 17.12.2013 № 3765
Дата рассмотрения: 25.12.2013 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо передачі внутрішніх військ МВС Міністерству оборони України)"

У проекті пропонується передати військові формування із структури Міністерства внутрішніх справ України до структури Міністерства оборони України і з цією метою внести до статті 7 Закону України "Про міліцію" зміни, суть яких полягає у забороні створення і функціонування військових формувань в структурі міліції.

Головне науково-експертне управління, проаналізувавши законопроект, звертає увагу на таке.

1. Закон України "Про міліцію", до якого у законопроекті пропонується внести зміни, був прийнятий ще 20 грудня 1990 року. На даний час цей Закон уже не відповідає сучасним потребам правового регулювання діяльності правоохоронних органів держави. Тому вважаємо, що замість фрагментарних змін до цього Закону необхідне прийняття нового комплексного законодавчого акту і розробка у відповідності до нього цілої низки підзаконних нормативно-правових актів.

Опрос