Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 78-1 Закона Украины "Основы законодательства Украины о здравоохранении "относительно профессиональных ограничений врачей

Заключение к проекту закона Украины от 06.12.2013 № 3742
Дата рассмотрения: 12.03.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Народні депутати України - члени Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я розглянули проект Закону України "Про внесення змін до статті 78-1 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" щодо професійних обмежень лікарів" (реєстр. N 3742), поданий народним депутатом України Спіріною І. Д, (Протоколи від 28.02.2014 р. та від 12.03.2014 р.).

Метою законопроекту, як зазначено у Пояснювальній записці до нього, є удосконалення правової бази у сфері державного регулювання обмежень, встановлених для медичних працівників під час здійснення ними професійної діяльності.

Підтримуючи у цілому законодавчу ініціативу щодо оптимізації навантаження на медичних працівників під час здійснення їх професійної діяльності та уникнення затримок та черг в лікувально-профілактичних закладах, народні депутати України - члени Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я зауважують наступне.

Робочий час лікаря, який відповідно до графіку його роботи відведений для прийому пацієнтів, повинен використовуватися виключно для прийому цієї категорії населення. Відвідування представниками фармацевтичних компаній лікарів у цей час повинен бути обмежений.

Опрос