Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Общегосударственной целевой социальной программы противодействия ВИЧ-инфекции/СПИДу на 2014 - 2018 годы

Заключение к проекту закона Украины от 06.12.2013 № 3738
Дата рассмотрения: 28.01.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-іфекції/СНІДу на 2014 - 2018 роки" (реєстр. N 3738 від 06.12.2013 р.)

У Загальнодержавній цільовій соціальній програмі протидії ВІЛ-іфекції/СНІДу на 2014 - 2018 роки" (далі - Програма), метою якої є стабілізація епідеміологічної ситуації, що склалася в Україні у сфері поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу, передбачаються заходи, спрямовані на удосконалення системи добровільного діагностування ВІЛ-інфекції, забезпечення хворих на ВІЛ-інфекцію належною антиретровірусною терапією, культивацію у населення здорового способу життя, навчання учнів, студентів за програмами профілактики ВІЛ-інфекції та інше.

Підтримуючи у цілому запропоновані заходи, разом із тим, звертаємо увагу на те, що згідно з вимогами Закону України "Про державні цільові програми" проект державної цільової програми повинен містити перелік заходів з визначенням виконавців, строків виконання (в цілому і поетапно), обсягів та джерел фінансування (з розбивкою за роками) (абз. 5 ч. 2 ст. 9). Проте в додатку 2 до цієї Програми відсутні дані щодо обсягів фінансування окремих заходів (наприклад, забезпечення розроблення, виготовлення та розміщення соціальної реклами з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу в засобах масової інформації, створення та виготовлення соціальної реклами та друкованої продукції з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, пропаганди ведення здорового способу життя (підп. 3, підп. 4 п. 9 додатка 2 до Програми).

У результаті цього деяким положенням Програми та додатків до неї властивий занадто загальний характер, що певною мірою може ускладнювати контроль за виконанням відповідної Програми.

Опрос