Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об оценке земель" относительно государственной экспертизы документации по оценке земель

Заключение к проекту закона Украины от 04.12.2013 № 3728
Дата рассмотрения: 11.02.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оцінку земель" щодо державної експертизи документації з оцінки земель" (реєстр. N 3728 від 04.12.2013 р.)

У законопроекті пропонується виключити з статті 21 Закону України "Про оцінку земель" положення про державну експертизу звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок державної та комунальної власності у разі їх продажу. Це дозволить узгодити у цій частині Закон України "Про оцінку земель" з Законом України "Про державну експертизу землевпорядної документації", який у переліку документації, яка підлягає обов'язковій державній експертизі (стаття 9), не передбачає звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок державної та комунальної власності у разі їх продажу.

Зазначені звіти були виключені з відповідного переліку згідно з Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку набуття прав на землю" від 05.11.2009 р. N 1702.

Узагальнюючий висновок: за результатом розгляду у першому читанні проект може бути прийнятий за основу.

Опрос