Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О милиции" (относительно ликвидации специальных подразделений милиции особого назначения)

Заключение к проекту закона Украины от 03.12.2013 № 3720
Дата рассмотрения: 25.12.2013 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо ліквідації спеціальних підрозділів міліції особливого призначення)

У поданому на розгляд законопроекті запропоновано ліквідувати спеціальну міліцію шляхом вилучення з ч. 1 ст. 7 Закону України "Про міліцію" (далі - Закон) положення про спеціальну міліцію. Даний проект Закону, як це зазначається у Пояснювальній записці до нього, підготовлено у зв'язку з необхідністю приведення українського законодавства до європейських стандартів правоохоронного регулювання.

Крім того, законопроектом пропонується викласти у новій редакції ч. 2 ст. 7 вказаного Закону, якою забороняється створення спеціальних підрозділів міліції а також інших структурних підрозділів за принципами покращеної фізичної чи іншої спеціальної підготовки.

Головне науково-експертне управління, розглянувши даний проект, не вважає за можливе підтримати його прийняття з огляду на таке.

Опрос