Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усилении внимания к использованию государственных символов в дошкольных, общеобразовательных и внешкольных учебных заведениях

Заключение к проекту закона Украины от 22.11.2013 № 3683
Дата рассмотрения: 09.04.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань науки і освіти на засіданні 9 квітня 2014 року (протокол N 24) розглянув проект Закону України про посилення уваги до використання державних символів у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, поданий народними депутатами Кайдою О. П., Міщенком А. М., Мартинюком Л. С. та Янківим І. Т.

Законопроектом пропонуються запровадити приписи конкретно-розпорядчого характеру, спрямовані на посилення уваги до використання державних символів у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, а саме щодо забезпечення розміщення державної символіки; проведення педагогічними працівниками роз'яснення ідейної суті та правил використання державних символів; забезпечення вивчення учнями загальноосвітніх навчальних закладів тексту та музики Державного Гімну України; застосовування в обов'язковому порядку державної символіки під час проведення урочистих заходів, державних і національних свят; забезпечення виконання учнями, вихованцями, педагогічними працівниками та іншими учасниками навчально-виховного процесу Державного Гімну України під час підняття Державного Прапора України щопонеділка на початку першого уроку.

Прийняття та реалізація проекту Закону України не потребує додаткових видатків із державного бюджету.

Законопроект підтримується Міністерством освіти і науки України.

Опрос