Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно создания дополнительных условий для реализации конституционных прав граждан путем использования информационных коммуникационных технологий

Заключение к проекту закона Украины от 22.11.2013 № 3681
Дата рассмотрения: 23.04.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення додаткових умов для реалізації конституційних прав громадян шляхом використання інформаційних комунікаційних технологій" (реєстр. N 3681 від 22.11.2013 р.)

У законопроекті пропонується внести до Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про звернення громадян" низку змін, які стосуються запровадження електронного звернення.

Головне управління в цілому підтримує ідею законодавчого закріплення можливості подання громадянами електронних звернень. Зазначений механізм широко використовується в багатьох державах Європи та світу і, безумовно, полегшує процес подання та отримання звернень та дозволяє більш ефективно реалізовувати право громадян на звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, оскільки забезпечує можливість більш оперативного подання звернень, реагування на них та отримання відповіді.

Опрос