Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно охраны биоразнообразия)

Заключение к проекту закона Украины от 21.11.2013 № 3672
Дата рассмотрения: 16.04.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на своєму засіданні 16 квітня 2014 року розглянув і вносить на розгляд Верховної Ради України проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони біорізноманіття)", поданий народними депутатами України Сех І. І. та Тягнибоком А. Я. (реєстр. N 3672 від 21.11.2013 р.).

Проект спрямований на удосконалення законодавчого регулювання відносин, пов'язаних з охороною об'єктів Червоної книги України, збереженням територій природно-заповідного фонду України, захистом тварин від жорстокого поводження, полюванням тощо. У проекті містяться пропозиції щодо уточнення суб'єктів охорони об'єктів Червоної книги, коригування заборон щодо використання тварин при проведенні іспитів, змагань і притравки мисливських собак, а також у видовищних заходах, умов природокористування на територіях природно-заповідного фонду тощо. Відповідні зміни пропонується внести до законів України "Про Червону книгу України", "Про захист тварин від жорстокого поводження", "Про мисливське господарство та полювання", "Про ветеринарну медицину", "Про природно-заповідний фонд", Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Метою прийняття проекту Закону, на думку авторів, є посилення заходів щодо охорони біорізноманіття та вдосконалення охорони об'єктів Червоної книги України; збереження територій природно-заповідного фонду України; охорона середовищ існування об'єктів біорізноманіття; приведення законів України до норм міжнародного екологічного права; зміцнення авторитету України на міжнародній арені.

Опрос