Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О коммерческом учете тепловой энергии, воды и водоотвода в сфере коммунальных услуг

Заключение к проекту закона Украины от 21.11.2013 № 3670
Дата рассмотрения: 17.02.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про комерційний облік теплової енергії, води та водовідведення у сфері комунальних послуг"

У законопроекті пропонується визначити правові, економічні та організаційні засади комерційного обліку теплової енергії, питної та/або гарячої води, відведених стічних вод під час надання комунальних послуг.

Прийняття законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, дозволить забезпечити раціональне споживання теплової енергії та води, зменшення негативного впливу на економіку України від значного зростання цін на імпортований природний газ, підвищити рівень енергетичної безпеки держави.

Головне управління, в цілому поділяючи ідею щодо необхідності ефективного використання енергетичних та водних ресурсів, забезпечення належного обліку їх споживання, з приводу окремих положень внесеного законопроекту вважає за доцільне висловити такі зауваження.

1. Незважаючи на назву проекту - "Про комерційний облік теплової енергії, води та водовідведення у сфері комунальних послуг", в його тексті залишились нерозкритими питання порядку здійснення такого обліку, порядку доступу до приміщень для повірки лічильників для зняття показів із засобів обліку для вирахування розміну сплати за отримані комунальні послуги тощо.

Натомість поданий проект містить ряд положень, які повторюють чинні положення законів або суперечать їм.

Опрос