Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О перечне объектов права государственной собственности, не подлежащих приватизации" (относительно исключения Государственного предприятия "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень" из перечня объектов, не подлежащих приватизации)

Заключение к проекту закона Украины от 21.11.2013 № 3660
Дата рассмотрения: 27.01.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо виключення державного підприємства "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень з переліку об'єктів, що не підлягають приватизації)" (реєстр. N 3660 від 21.11.2013 р.), внесений народним депутатами України К. О. Гузенком, Ю. В. Любченком та В. К. Задорожним

У проекті пропонується виключити з переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані (Додаток N 2 до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації"), державне підприємство "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень" (м. Дніпродзержинськ). Прийняття проекту, як вважають суб'єкти права законодавчої ініціативи, забезпечить створення сприятливих умов для залучення інвестицій у сферу наукових розробок у галузі гідротехнічного будівництва, що дасть змогу зберегти науково-дослідну лабораторію для подальших розробок програм для безпеки гідротехнічних споруд України.

Головне науково-експертне управління підтримує прийняття проекту за основу за результатами його розгляду у першому читанні, оскільки за характером своєї діяльності (як це випливає з змісту Пояснювальної записки до проекту) воно не відноситься до тих підприємств, які згідно з частиною 2 ст. 5 Закону України "Про приватизацію державного майна" не підлягають приватизації у зв'язку з їх загальнодержавним значенням.

Опрос