Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины относительно определения видов экспертизы и усовершенствования порядка привлечения эксперта

Заключение к проекту закона Украины от 19.11.2013 № 3637
Дата рассмотрения: 14.05.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя розглянуто проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо визначення видів експертизи та удосконалення порядку залучення експерта", внесеного народним депутатом Бондарєвим К. А. (реєстр. 3637 від 19.11.2013 р.)

Законопроектом пропонується доповнити Кримінальний процесуальний кодекс України новою статтею, в якій вказуються види судової експертизи (стаття 242-1 КПК в редакції законопроекту), а також регулюється порядок залучення стороною захисту на договірних умовах експерта (стаття 243 КПК в редакції законопроекту).

Комітет з питань верховенства права та правосуддя в цілому підтримує намагання створити дієві механізми щодо забезпечення дотримання гарантій захисту права і законних інтересів особи у сфері судової експертизи, однак, за результатами вивчення проекту виникають зауваження та пропозиції до його змісту.

Опрос