Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 1 Закона Украины "О повышении престижности шахтерского труда" относительно работников калийно-магниевых приисков

Заключение к проекту закона Украины от 07.11.2013 № 3574
Дата рассмотрения: 09.04.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 09 квітня 2014 року розглянув проект Закону "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо працівників калійно-магнієвих копалень" (реєстр. N 3574 від 07.11.2013 р.), внесений народним депутатом України Сікорою О. М.

У законопроекті пропонується поширити дію Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" на працівників калієво-магнієвих копалень.

Комітет з питань бюджету прийняв рішення, що законопроект має вплив на показники бюджету (збільшує видатки державного і місцевих бюджетів та зменшує надходження місцевих бюджетів).

Комітет з питань соціальної політики та праці прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України законопроект прийняти за основу.

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією не виявив корупціогенних факторів - проект акта відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

Опрос