Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины (относительно фиксированного сельскохозяйственного налога)

Заключение к проекту закона Украины от 05.11.2013 № 3538
Дата рассмотрения: 13.11.2013 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фіксованого сільськогосподарського податку)"

У законопроекті шляхом внесення змін до Бюджетного кодексу України пропонується надходження від фіксованого сільськогосподарського податку спрямовувати до бюджету розвитку місцевих бюджетів (новий п. 11 ч. 1 ст. 71), а не включати до доходів загального фонду місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, як це передбачено чинною нормою п. 8 ч. 1 ст. 69 цього Кодексу.

У Пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що його прийняття дозволить створити умови "для збільшення концентрації фінансових ресурсів в бюджетах розвитку територіальних громад та забезпечення їхнього стабільного поповнення".

Головне управління вважає пропозицію законопроекту щодо "перерозподілу" власних доходів органів місцевого самоврядування, зокрема, доходів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, на користь бюджету розвитку місцевих бюджетів, дискусійною.

Опрос