Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно базы обложения фиксированным сельскохозяйственным налогом)

Заключение к проекту закона Украины от 05.11.2013 № 3537
Дата рассмотрения: 15.11.2013 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо бази оподаткування фіксованим сільськогосподарським податком)"

У законопроекті пропонується при визначенні бази оподаткування фіксованим сільськогосподарським податком враховувати коефіцієнт індексації, який визначається станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого розділом XIII Податкового кодексу України.

У Пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що його реалізація "дозволить забезпечити додаткове наповнення доходами місцевих бюджетів. Обсяг річних надходжень фіксованого сільськогосподарського податку до відповідних місцевих бюджетів за попередніми розрахунками збільшиться з 131 млн. гривень до 679 млн. гривень (у показниках 2013 року)".

Головне управління, не заперечуючи необхідності збільшення грошових надходжень до доходної частини місцевих бюджетів України, водночас щодо пропозицій проекту вважає за необхідне зазначити наступне.

Опрос